Červenec 2010


Robert unesen!!!

6. července 2010 v 12:49 | Patty
Něco pro zasmání :-D


Robert Pattinson nosí klasické bílé slipy

4. července 2010 v 20:49 | Patty |  NEWS
http://lovely-robert-pattinson.blog.cz/
"Bílé slipy z obchodu Marks and Spencer jsou Robertovou velmi oblíbenou značkou. Když natáčí všechny ty akční scény, Robert má rád, když je tam dole všechno na svém místě a neplandá to kolem. Nemusí na to prostě myslet. Je závislý na páru čistých slipů každý den," prozradil Robův kamarád pro časopis PopEater.
A navíc nedávno Roberta vyfotili v obchodě Marks and Spencer u regálu s klasickými bílými slipy. "Viděl jsem své fotky, na kterých si kupuju spodní prádlo, bylo to v nějakém tisku. Tak jsem si pomyslel, co jako čekají, že nosím?" reagoval Robert udiveně.

POTM - August - vote

3. července 2010 v 20:29 | Patty
Twilight saga: Eclipse - Stills
1

"Roberta Pattinsona chrání 11 bodyguardů"

2. července 2010 v 12:39 | Patty
http://lovely-robert-pattinson.blog.cz/
Robert Pattinson, představitel upíra Edwarda Cullena, má mnoho fanynek, které dokážou čekat 4 dny před kinem (kde se koná premiéra filmu Zatmění), jen aby svého idola zahlédly. "Aby všechno na premiérách a vůbec všude, kam se Robert pohne, klaplo, má na starosti 11 jeho osobních strážců," prozradil na svého kolegu Kellan Lutz. Ti byli zapotřebí i na premiéře Twilight sága: Zatmění v Los Angeles.
Kellan také prozardil pro časopis Parade, že Robert je stále ten samý člověk, jaký byl na začátku natáčení. S rostoucí popularitou se prý u něj neprojevují vůbec žádné hvězdné manýry.
"Všichni jsme zůstali stát nohama na zemi a jen s úsměvem pozorujeme, jak se mění svět kolem nás. U Roberta je to obzvlášť vidět. Vždycky při něm stojí jeden bodyguard, ale jakmile se v davu fanynek něco semele, vidíte, jak okamžitě přiskočí na pomoc dalších deset, o kterých jste do té doby neměli ani ponětí," prozradil Kellan.

Twilight saga: Eclipse - Graduation Party

1. července 2010 v 14:39 | Patty

A jen tak mimochodem. Zatmění dalo rekord. Třetí díl upíří ságy si pouze za jednu noc (z úterý na středu) připsal 30 milionů dolarů!

Gratuluji :-)